Tarih
Perşembe 21 Temmuz 2011 — Pazar 24 Temmuz 2011
Mekan
Zamek
Zamkowa 1,
Bolków,
59-420,
Poland
Bağlantı
Tanım
Castle Party 2011
Bolków, Castle, 21-24 July
Bilet jednodniowy - piątek, sobota, niedziela
- przedsprzedaż - 100zł
- w dniu festiwalu - 120zł
Karnet - czwartek + piątek + sobota + niedziela
- przedsprzedaż - 210zł
- na zamku 240zł
Bilety można zamawiać poprzez internet u naszego oficjalnego sprzedawcy - firmy Shortcut, http://www.shortcut.pl/bilety-przejazd-CASTLE-PARTY-FESTIVAL-BLINDEAD-FIXMER-MCCARTHY-ATARI-TEENAGE-RIOT-21-07-2011.html
Lineup i program
CZWARTEK
start: 20:00 - klub Hacjenda
20:00 - 20:45 - H-EXE
21:00 - 21:45 - LECTER
22:00 - 22:45 - SYNCHROPATH
23:00 - 24:00 - MONSTERGOD
24:00 - 04:00 - DJ Maniac (PL) - EBM, Synth, Electro
PIĄTEK
start: 15:00 - Zamek
HYOSCYAMUS NIGER (pl)
CASTRATI. (fr)
ŚMIAŁEK (pl)
THE CUTS (pl)
SANTA HATES YOU (de)
FIXMER/MCCARTHY (de)
CLOSTERKELLER (pl)
ATARI TEENAGE RIOT (de)
start: 20:00 - Kościół Katolicki przy Staromiejskim Rynku
OTHER DAY (de)
start: 21:00 - klub Piwnica - Beats’n’Freaks Night
21:00 - 21:50 - KRZYŻ:KROSS (pl) - live act
22:00 - 00:00 - dj Bonus (Unholy Grace, pl) - ebm, electro-industrial, tbm, harsh electro
00:00 - 02:00 - dj Ergo (SDGE, Epicentre, Terror Militia Corp., ua) - harsh electro, terror ebm, aggro industrial, future pop
02:00 - 04:00 - Tendrill & Horrid (Vicious Night, pl) - d'n'b, psychedelic, industrial rock, indie electro
04:00 - 06:00 - dj Vitaliy Stranger (gothic.com.ua, ua/de) & dj Featon (gothic.com.ua, ua) - ukrainian & russian gothic, ndh, electro-industrial, ebm
start: 19:00 - klub Hacjenda
19:00 - 20:00 - HIEROS GAMOS (SK)
20:00 - 22:00 - Promostrefa HALOTAN RECORDS
22:00 - 23:30 - DJ Einar (PL) - EBM, Electro-Industrial, Gothic
23:30 - 01:00 - DJ Cute (PL) - Dark/Harsh Electro, TBM, Alternative
01:00 - 02:30 - DJ Fallen (PL) - Electro-Folk, Dark/Harsh Electro
02:30 - 04:00 - DJ Faust (PL) – Terror-EBM, Electro-Industrial, Harsh Electro
SOBOTA
start: 15:00 - Zamek
MONOLIGHT (pl)
FREAKANGEL (ee)
HETANE (pl)
BLINDEAD (pl)
NOSFERATU (gb)
ZERAPHINE (de)
UMBRA ET IMAGO (de)
DIARY OF DREAMS (de)
start: 22:00 - klub Hacjenda
22:00 - 23:30 - DJ EKD (PL) - Electro, EBM, Dark Wave
23:30 - 01:00 - DJ MasLo (PL) - EBM, Aggrotech, Electro-industrial
01:00 - 02:30 - DJ Serafin (PL) - Synth Pop, Dark Electro, EBM
02:30 - 04:00 - DJ Rafaelo (PL) – Gothic, Dark Wave, Dark Electro
NIEDZIELA
start: 15:30 - Zamek
REACTOR7X (pl)
BRATRSTVO LUNY (cz)
CONTROLLED COLLAPSE (pl)
DOPE STARS INC. (it)
DIORAMA (de)
SUICIDE COMMANDO (be)
PROJECT PITCHFORK (de)
start: 22:00 - klub Hacjenda
22:00 - 23:30 - DJ Gothzilla (PL) - Gothic Rock, Dark Wave
23:30 - 01:00 - DJ Maniek (PL) - Dark/Harsh Electro, Electro-Industrial
01:00 - 02:30 - DJ Octahedron (PL) - Powernoise, Rhythmic Industrial
02:30 - 04:00 - DJ Mirage (CZ) – Synthpop, EBM, Gothic
(33) sıralaması
Reklamları görmek istemiyor musun? Şimdi yükselt