Yeni Müzikleri Keşfet

Last.fm, çaldığın müziğe göre sana kişiselleştirilmiş öneriler veren bir müzik keşfetme hizmetidir.

Last.fm profilini başlat Pencereyi kapat

All Time Low

Etiketler

Herkesin etiketleri

Daha fazla etiket

Biyografi

All Time Low pop punk grubu, Amerika’nın Baltimore bölgesine bağlı Maryland’de 2003 yılında kurulmuştur. Grup vokalist ve gitaristi Alex Gaskarth, gitaristi ve vokalisti Jack Barakat, basçı ve bir diğer vokalisti Zack Merrick ve davulcusu Rian Dawson’dan oluşur. Grup dört albüm, iki EP ve bir canlı konser kayıt albümü yayımlamış kuruluşundan bugüne çeşitli turlar düzenlemiş, Warped Tour ayrıca Reading and Leeds ve Soundwave Festival gibi müzik festivallerinde yer almış,.

Bir lise grubu olarak kariyerine başlayan grup ilk EP çalışması olanThe Three Words to Remember in Dealing with the End’i 2004 yılında çıkarmış, son stüdyo albümü Türkçesi Panik Yapmayın olan Don’t Panic’i 9 Ekim 2012 tarihinde yayınlamıştır.

All Time Low 15 Mayıs 2010 tarihinde ilk konser albümü Straight to DVDyi yayınamış, sonraki sene yayınladıkları Dirty Work albümü grubun kariyerinde önemli bir noktaya sahiptir. Interscope albüme değişiklikle etiket olmuş, albüm; 45.000 ilk hafta satışıyla Billboard 200. sayısında 6 sıralamasıyla zirve yapmıştır. Dirty Work Ekim 2012 itibariyle ABD’de 107.000 kopya satmıştır. Grup albümlerinin başarısı için yayınlanmasının ardından sık sık konser turları gerçekleştirmiştir.

Boys Like Girls, Third Eye Blind ve LMFAO dahil olmak üzere birçok diğer destekleyici müzik gruplarıyla tur konserleri gerçekleştiren grup ayrıca Good Charlotte, Her Sickest Kids, Cartel ve Simple Plan 2010 yılında İngiltere’de gerçekleştirilen Reading ve Leeds Festival festivalinde boy göstermiştir.

Klipler

Popüler Albümler

Etkinlikler

Etkinlik ekle

Dinleme Trendi

1.043.222dinleyici toplam
51.272.220skroplama toplam
En yeni dinleyici trendi:

Skroplamaya başla ve dinleme geçmişini kaydet

Last.fm kullanıcıları iTunes, Spotify, Rdio ve diğer müzik oynatıcılarında çaldıkları 200'den fazla müziği skropluyor.

Last.fm profili oluşturun

Pano

Bir görüş bildir. Last.fm'de oturum açın veya üye olun.

Şu Anda Dinleyenler

En Çok Dinleyenler