Yeni Müzikleri Keşfet

Last.fm, çaldığın müziğe göre sana kişiselleştirilmiş öneriler veren bir müzik keşfetme hizmetidir.

Last.fm profilini başlat Pencereyi kapat

Beyoncé

Resimler

Album [Beyoncé] photoshoot
 • 116.134.305
  skroplama
 • 3.237.900
  dinleyici

Etiketler

Herkesin etiketleri

Daha fazla etiket

Biyografi

Beyoncé Giselle Knowles Carter, (Telaffuz: biˈjɒn.seɪ/) (d. 4 Eylül 1981) Amerika doğumlu babası ayriyeten kendisinin menajeri Mathew Knowles, annesi ayriyeten kendisin kostüm tasarımcısı Tina Knowles’ın, 2 kızından biridir. Pop ve R&B şarkıcısı, aktris ve söz yazarıdır. Houston, Teksas’da doğup büyüyen Beyoncé 1990’larda kurulan ve dünyanın en çok satan ve tüm zamanların en başarılı grubu olan Destiny’s Child adlı grubun lideri olarak şöhret kazandı. Sony’ye göre, Beyoncé grup albümlerinin satışı toplamıyla 150 milyondan fazla sattı ve 315 milyon dolar kazanç sağlayarak da 2009 da dünyanın en zengin 6. şarkıcısı seçildi, listede bayanlar sıralamasında ise 2. sıradaydı(1. Madonna) ve 2009 da Dünyanın En Zengin Genç Sanatçısı ünvanını aldı. 2010 yılında Forbes dergisinin yaptığı kazanç sıralamasında ise 87 milyon ile Dünyanın En Zengin Bayan Sanatçısı seçildi.
Beyonce, Destiny’s Child’a ara verdiği sırada, ilk albümü olan Dangerously in Love’ı 2003 yılında çıkardı. Albüm Billboard listelerinde 1 numara oldu. Albüm o yıl çıkan en başarılı albümler arasında yer aldı ve solo çalışmalarındaki göstereceği başarıların sinyallerini verdi. Albümden çıkan Crazy In Love parçası çıktığı günden dünyayı sarstı. Şarkı 8 hafta listelerde 1 numarada kaldı. Ardından Beyonce 2. şarkısı olan Baby Boy’u çıkardı ve o şarkı da Crazy In Love gibi bir etki göstererek 9 hafta listelerde 1 numarada kaldı. Bu albümün başarısı sadece şarkıların listelerle rekor kırmasıyla sınırlı kalmadı ve 2004 yılında Beyoncé, «Crazy in Love» ve «Baby Boy» hitleriyle 5 tane Grammy kazanarak 1 gecede en çok Grammy kazanan bayan sanatçılar arasında oldu. Albüm günümüzde 15 milyondan fazla sattı.

Klipler

Popüler Albümler

Dinleme Trendi

3.237.900dinleyici toplam
116.134.305skroplama toplam
#20 geçen haftanın tablosunda
En yeni dinleyici trendi:

Skroplamaya başla ve dinleme geçmişini kaydet

Last.fm kullanıcıları iTunes, Spotify, Rdio ve diğer müzik oynatıcılarında çaldıkları 200'den fazla müziği skropluyor.

Last.fm profili oluşturun

Pano

Bir görüş bildir. Last.fm'de oturum açın veya üye olun.
 • LuizPauloMelo

  Fui procurar o que é no google e deu erro. Será que o FBI vai vir na minha casa?

  5 saat önce Yanıtla
 • LuizPauloMelo

  Não gosto quando essas pessoas escrevem nessa língua que eu não faço ideia qual é. É russo isso? Coloquem a tradução em inglês abaixo, pls.

  5 saat önce Yanıtla
 • surfboardt

  Hi, I'm new to Last.fm. I'd love for any Beyoncé fans to add me so we could become acquaintances on here! Thanks

  Dün 00:28 Yanıtla
 • beyc4use

  Ela é uma pessoa super humilde, nunca tratou mal nem a pessoa mais who dessa indústria e todos que conhecem só rasgam elogios em relação a personalidade e simplicidade dela. Tem gente aí que não chega nem aos pés da grandeza dela e se acha no direito de tratar mal os outros ou de ser antipático sem motivo algum.

  Dün 23:42 Yanıtla
 • netost

  Beyoncé tem um super ego só se for na cabeça limitada desse povo, não conhecem ela pra saber o quanto maravilhosa ela é..

  Dün 22:57 Yanıtla
 • sexuales

  Queen B

  Dün 18:55 Yanıtla
 • GhostHaunted

  Dnlphnv ну на вкус и цвет конечно.... Но всё-равно как-то нельзя отрицать её талант и профессионализм. Рианна с ней даже рядом не стоит (хоть слушаю её тоже). А своё субъективное мнение не стоит выдавать за факт. Бездарные так долго "на плаву" не держатся.

  Dün 18:30 Yanıtla
 • Red_Pain

  Dnlphnv, если это только твое мнение, что она бездарна, не надо говорить, что это факт :) Если у её творчества есть поклонники, а в случае с Бейонсе их очень много и их количество постоянно растет, то это значит, что оно чего-то стоит. Она трудолюбивая и красивая женщина, талантливая певица, танцовщица, актриса, и все её заслуги принадлежат лишь ей самой.

  Dün 18:13 Yanıtla
 • Dnlphnv

  GhostHaunted, ну может с шалавой я погорячился, но то, что она бездарна - это факт. Я не очень понимаю, почему столько восторга от ее творчества, тоже самое наблюдается и с Рианной.

  Dün 15:10 Yanıtla
 • beyc4use

  Meu gif representa minha reação para as figuras que aparecem nessa página.

  Dün 08:53 Yanıtla
 • beyc4use

  "O Destiny's Child vai voltar para lançar um álbum ano que vem." KKKKKKKKKKKKK. "o super ego da Beyoncé" KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK.

  Dün 08:52 Yanıtla
 • TiagoJBligge

  O Destiny's Child vai voltar para lançar um álbum ano que vem. Está havendo rumores. Aí sim eu voltarei a ser mais simpático, flexível e tolerante com o super ego da Beyoncé. My Dream Will be back.

  Dün 06:16 Yanıtla
 • surfboardt

  New to Last.fm. Beyoncé fans, add me! Thanks

  Dün 01:57 Yanıtla
 • netost

  Eu não suportarei esse ano sem novidades

  16 Nis 22:30 Yanıtla
 • danccartert

  Dnlphnv лол, пруф, что она шалава или ты пиздабол. А то слишком громкие заявления выдаёшь, учитывая, что она вроде как замужняя женщина с ребёнком. [2] concordo

  16 Nis 22:22 Yanıtla
 • S-T-O-N-E-R

  AAAAAAH EU VOU MATAR ESSE BEYFÃ

  16 Nis 18:58 Yanıtla
 • GhostHaunted

  Dnlphnv лол, пруф, что она шалава или ты пиздабол. А то слишком громкие заявления выдаёшь, учитывая, что она вроде как замужняя женщина с ребёнком.

  16 Nis 17:25 Yanıtla
 • Dnlphnv

  Распиаренная шалава, ничего интересного в ее творчестве нет и не было.

  16 Nis 14:33 Yanıtla
 • poisontokill

  been better than today

  16 Nis 00:09 Yanıtla
 • jessyrocker

  Amazing

  16 Nis 00:03 Yanıtla
 • Tüm 68317 notlar

Şu Anda Dinleyenler

En Çok Dinleyenler