Yeni Müzikleri Keşfet

Last.fm, çaldığın müziğe göre sana kişiselleştirilmiş öneriler veren bir müzik keşfetme hizmetidir.

Last.fm profilini başlat Pencereyi kapat

Cansei de Ser Sexy

Etiketler

Herkesin etiketleri

Daha fazla etiket

Biyografi

Cansei de Ser Sexy (Seksi Olmaktan Yoruldum) ayrıca CSS olarak anılır. São Paulo çıkışlı Brezilyalı bir gruptur. Şarkıları Portekizce ve İngilizcedir. 2003 yılının Eylül ayında bir kaç arkadaşın toplanmasıyla kurulan grup, Beyoncé’nin ‘seksi olmaktan sıkıldım’ açıklaması üzerine bu ismi aldı.

Grup öncelikle müziklerini internette paylaştı. Üyelerden Adriano Cintra zaten yeraltı club piyasasında tanınan bir isimdi ancak alternatif çalışmaları yoktu. Diğer üye Lovefoxxx ise flickr ve fotolog sitelerinde popüler isimlerdendi. Fotoğraflar ve müzikler birlikte paylaşılınca Trama Virtual -MySpace benzeri bir Brezilya sitesi- sitesinde ilgi gördü.

‘Meeting Paris Hilton’ şarkıları The Simple Life’da yayınlanırken, ‘Superafim’ BiriBiziGözetliyor’un Brezilya versiyonunda kullanıldı. Grup daha sonra TIM Festivali’nde yer aldı.

Uluslararası albümlerini 2006’da piyasaya çıkaran grup bu dönemde Sub Pop ile birlikte çalıştı. Albümden çıkan ilk single ‘»Let’s Make Love and Listen to Death From Above’ oldu. 2007 kayıtlarına göre grubun albümü Avrupa ve Amerikada 60.000’den fazla sattı.

Klipler

Popüler Albümler

Dinleme Trendi

823.695dinleyici toplam
23.360.466skroplama toplam
En yeni dinleyici trendi:

Skroplamaya başla ve dinleme geçmişini kaydet

Last.fm kullanıcıları iTunes, Spotify, Rdio ve diğer müzik oynatıcılarında çaldıkları 200'den fazla müziği skropluyor.

Last.fm profili oluşturun

Pano

Bir görüş bildir. Last.fm'de oturum açın veya üye olun.

Şu Anda Dinleyenler

En Çok Dinleyenler