Yeni Müzikleri Keşfet

Last.fm, çaldığın müziğe göre sana kişiselleştirilmiş öneriler veren bir müzik keşfetme hizmetidir.

Last.fm profilini başlat Pencereyi kapat

Cradle of Filth

Etiketler

Herkesin etiketleri

Daha fazla etiket

Biyografi

Herşey 1991 yılında başladı, ilk karşı çıkışları olan demolarını tamamladılar.Bu gençler biraz karanlık, biraz şeytansı, biraz dünyadışı birşeyi başlattıklarının farkındaydılar.İlk albümleri «The Principle Of Evil Made Flesh» 1994 yılında Cacaphonous Record adı altında çıktığında hayal kırıklığına uğramadılar.Bu ilk albümlerindeki gotik klavye partisyonları , keskin gitar riffleri ve vampirik şarkı sözleri ile direk bütün dikkatleri üstlerine çektiler .Sonsuz hayal güçlerinden kaynaklanan müzikleri ile gelişen kalitede müzik yapmaya devam ettiler. Gözleri yükseklerdeydi … Herkesi kendi hayal güçlerine ve yaşadıklarına ortak etmek istiyorlardı … efsanelerle , mitolojik hikayelerle ve vampirlerle dolu bir hayalgücü …

Maalesef grup üzerindeki uğursuzluktan dolayı gruptan elemanların bir kısmı ayrıldı Grup ardından yeni albümleri «Vempire» için yeni bir kadro oluşturdu ve yoluna devam etti. Öfkeli , kanlı , vampirik sözlerle yeniden sahnelere çıktılar. Doğal değişimler sürecinde grubun şarkı sözlerindeki harika gotik şarkı sözleri yazmaya başlamışlardı . Yeni bir nefes yeni bir vizyon yeniden yapılanma adına grup kadrosundaki bazı elemanlarını değiştirdi , çalıştıkları Cacaphonous firmasından ayrıldılar. Üçüncü albümleri «Dusk And Her Embrace» insanları tartışmaya davet eden, tahrik edici,kasti olarak yapılmış sözlerle dolu idi. Music For Nations firması hemen Cradle Of Filth ile sözleşme imzalayarak onları bünyelerine dahil ettiler. Bu yeni çalışma Cradle Of Filth’i çok memnun etmişti Music For Nations firmasının sağladığı olanaklar ile daha kaliteli bir eser daha kaliteli bir albüm kapağı ve tanıtım ve en önemlisi daha kaliteli şarkılar ortaya çıkmıştı.

Klipler

Popüler Albümler

Etkinlikler

Etkinlik ekle

Dinleme Trendi

564.482dinleyici toplam
29.008.797skroplama toplam
En yeni dinleyici trendi:

Skroplamaya başla ve dinleme geçmişini kaydet

Last.fm kullanıcıları iTunes, Spotify, Rdio ve diğer müzik oynatıcılarında çaldıkları 200'den fazla müziği skropluyor.

Last.fm profili oluşturun

Pano

Bir görüş bildir. Last.fm'de oturum açın veya üye olun.
 • Gauchowater

  Jen: 'Cradle Of Filth'? I presume that's a band. Richmond: Hmm. Jen: It's not literally a cradle of filth? Richmond: Ooh, no! That would be horrible!

  30 Ağu 18:22 Yanıtla
 • rusverm

  http://vk.com/rokimetaloprosy рок и метал опросы, вы можете подать заявку на свою дуэль.

  29 Ağu 15:37 Yanıtla
 • huiaka

  мне кажется что на уёбков и дегенератов больше похожи те, кто на полном серьёзе молятся сотоне и живут в лесу как дятлы.

  24 Ağu 16:18 Yanıtla
 • Anskeeler

  ну и уебки же лол

  24 Ağu 13:23 Yanıtla
 • Post-romantic

  Под водочку самое оно!

  23 Ağu 18:24 Yanıtla
 • missbb1988

  total fucking darkness is very good and makes me feel very nostalgic all at the same time

  14 Ağu 10:05 Yanıtla
 • FjordSweetFjord

  Venus Aversa is a killer record, the bonus disc has some of my favorite songs of theirs too (beast of extermination & behind the jagged mountains).

  4 Ağu 18:35 Yanıtla
 • AdmiralAxtell

  I finally got around to listening to Venus Aversa and I am incredibly surprised by how good it is.

  2 Ağu 01:11 Yanıtla
 • ikdkj

  "it's so good to have Total Fucking Darkness available in a version that isn't a messed-up amateurish tape-rip. Hope the other demos get the same treatment." Especially Darkly Erotic.

  19 Tem 08:36 Yanıtla
 • GhostFame

  Gilded Cunt is one of the best song names ever invented

  11 Tem 23:18 Yanıtla
 • TwiSentinel

  Thats true :/

  10 Tem 20:31 Yanıtla
 • FjordSweetFjord

  seriously sad that Paul is out of the band...

  7 Tem 20:35 Yanıtla
 • spineshank155

  People care too much that this isn't true black metal that they can't see there are some good albums from this band. With that being said Midian is probably my favorite album.

  30 Haz 16:14 Yanıtla
 • ketamineface

  I don't give a fuck what people think of this band. They are entertaining and therefore enjoyable to listen to.

  29 Haz 01:13 Yanıtla
 • huiaka

  меня больше всего прикалывает, когда попсовики и педокорщики, наслушавшись речей "авторитетных" товарищей трындят о продажности кредлов, видимо желая этим самым поднять свои котировочки в среде взрослых дяденек, что указывает на их жалкую и ничтожную натуру болотного слизняка, испытывающего душевные страдания от осознании своей полнейшей никчёмности и уёбищности

  25 Haz 13:17 Yanıtla
 • ChapelOfBlood

  ну Abhorrent, Her Ghost и From The Cradle To Enslave то вкусняшки, а так ниочём хотя уверен, что много вопящих, что "коф-кал" в свою говнарскую молодость их заслушивали)

  24 Haz 16:54 Yanıtla
 • huiaka

  их можно уважать только за то как они рвут задницы всякому быдлу, формирующему свой музыкальный вкус посредством поедания говна с лурки и прочих параш :)

  22 Haz 10:27 Yanıtla
 • KillYourselff

  Первые три альбома годнота, а всё остальное зашквар

  21 Haz 17:45 Yanıtla
 • turbovivaldi

  Usually disinclined to care about this band these days, but it's so good to have Total Fucking Darkness available in a version that isn't a messed-up amateurish tape-rip. Hope the other demos get the same treatment.

  14 Haz 20:41 Yanıtla
 • Post-romantic

  Есть пара интересных вещей, а так в целом ерунда...

  13 Haz 21:51 Yanıtla
 • Tüm 11202 notlar

Şu Anda Dinleyenler

En Çok Dinleyenler