Yeni Müzikleri Keşfet

Last.fm, çaldığın müziğe göre sana kişiselleştirilmiş öneriler veren bir müzik keşfetme hizmetidir.

Last.fm profilini başlat Pencereyi kapat

Inna

Etiketler

Herkesin etiketleri

Daha fazla etiket

Biyografi

Elena Alexandra Apostoleanu (doğum 16 Ekim 1986 Mankalya, Romanya) INNA olarak bilinir. Rumen dans ve house müziği şarkıcısıdır. Sahneye ilk kez 2008 yılında Hot albümü ile çıkmıştır. Hot albümü ile Romanya, Moldova, Bulgaristan, Polonya, İspanya, Rusya, Macaristan ve Yunanistan müzik listelerinde uzun süre bir numarada bulundu.

İkinci teklisini Love albümünde çıkardı. Tekli Romanya müzik listelerinde 16 numaraya yükseldi. Polonya Eska Ödülleri’nde en iyi şarkıcı ve en iyi single ödüllerine aday gösterildi. Daha sonra Inna Deja Vu teklisini piyasaya sürdü. Deja Vu; Romanya, Moldova, Bulgaristan, Rusya ve Macaristan’da büyük hit oldu.

2009’da MTV Romanya Müzik Ödülleri’nden En iyi dans, En iyi çıkış ve En iyi gösteri ödüllerini kazandı. 2009 yılının Ağustos ayındada Amazing teklisini yayınladı. Amazing 2009 yılının en çok sevilen şarkılarından biri haline geldi. 2010 yılının başında Play & Win ile düet yaptığı 10 Minutes parçasını yayınladı. 10 minutes bazı listelerin başında yer aldı. INNA tam 5 ay sonra Sun is Up teklisini yayınladı. Sun is Up 2010 yılının en çok sevilen şarkısı haline geldi. Bazı radyo ve televizyon kanallarının Top10,Top100… listelerinde 1 numaraya yükselerek uzun bir süre orada kalmayı başardı. Hala INNA’nın en çok sevilen şarkılarından biri olma özelliğini koruyor. INNA 2011 yılındada Club Rocker teklisini yayınladı. Video klibinide bizi çok bekletmeden yayınladı. Son olarak 2011 yılının ağustos ayındada Un Momento teklisini yayınlayan INNA hemen ardından video klibinide yayınladı.

Klipler

Popüler Albümler

Dinleme Trendi

530.399dinleyici toplam
8.477.601skroplama toplam
En yeni dinleyici trendi:

Skroplamaya başla ve dinleme geçmişini kaydet

Last.fm kullanıcıları iTunes, Spotify, Rdio ve diğer müzik oynatıcılarında çaldıkları 200'den fazla müziği skropluyor.

Last.fm profili oluşturun

Pano

Bir görüş bildir. Last.fm'de oturum açın veya üye olun.

Şu Anda Dinleyenler

En Çok Dinleyenler