Yeni Müzikleri Keşfet

Last.fm, çaldığın müziğe göre sana kişiselleştirilmiş öneriler veren bir müzik keşfetme hizmetidir.

Last.fm profilini başlat Pencereyi kapat

Massaka

Resimler

MURDOC alias ALUCARD  - Massaka -

Dinle, satın al veya paylaş

Satın Al

  • 44.870
    skroplama
  • 2.631
    dinleyici

Etiketler

Herkesin etiketleri

Daha fazla etiket

Biyografi

Massaka 361 yani Katliam adli tayfa Berlin Kreuzberg’in 2 bölgesini de temsil etmekte. Murdoc Kreuzberg 36 bölgesini kara gölgesiyle kuşatmış ve Monstar 61 bölgesini zatıyla titretmekteler.Birleşip Kreuzberg semtinin yeniden canlanmasını ve bu sebeple de bir kara güneşin açmasına vesile oldular. Massaka dediğimiz 2 rapciden oluşan bir tayfa değildir. Bu tüm Kreuzberg’in Massaka yanlılarını büyük küçük 7den 77ye kapsamakta bulunuyor. Büyük bir organizasyon diye biliriz.’ Almanca rap seklinde bu tayfayi ve yaşadıkları semti temsil eden 2 rapciden yani Murdoc ve Monstar dan oluşuyor. Bu ikili yaşadıklarını ve tecrübelerini kanini ve terini bu davada harcamaktalar. Her iki sahsin kendine has bir özelliği ve yapısı var. Murdoc Sert ama yerine görede Mert biri, yani tam bir Osmanlı torunu. Monstar ise etrafındakilere ve haksızlığı yayan kişilere bir canavar ama içinde duygusal ve adaletli bir kişilik yatıyor. Bu ikili bir çok problemler ve zorluklar içerisinde büyüdükleri için ve yaşadıkları dertler bardaktaki suyu taşırdığı için rap müziği çerçevesinde içlerindeki gizli hazineyi dinleyicilerine açmaktalar ve bununla beraber paylaşım için bizleri şereflendirmekteler.
Yeni bir nesil altın bir nesil yetişmekte adına «Königsrasse» yani 2 kralların soyu denilen bu neslin içinde irk ayırımı ve renk ayırımı yapmaksızın başka değerlere bakılıyor.Sadakat, şeref, dürüstlük ve namus gibi noktalara dikkat çekmekte. Yani kim olursan ol gel ama saydığımız değerler ide beraberinde getir yoksa çok çabuk geri tepilirsin.
Bu tayfanın gayesi müzik ve sokak piyasasını temizlemek ve yönetmektir. Ellerinde bu iki piyasa bulunduğu sürece yeni bir düzen ve kontrol altında bir akis atin oluşacağına inanarak hızla çalışmaktalar.

Popüler Albümler

Dinleme Trendi

2.631dinleyici toplam
44.870skroplama toplam
En yeni dinleyici trendi:

Skroplamaya başla ve dinleme geçmişini kaydet

Last.fm kullanıcıları iTunes, Spotify, Rdio ve diğer müzik oynatıcılarında çaldıkları 200'den fazla müziği skropluyor.

Last.fm profili oluşturun

Pano

Bir görüş bildir. Last.fm'de oturum açın veya üye olun.

En Çok Dinleyenler