Yeni Müzikleri Keşfet

Last.fm, çaldığın müziğe göre sana kişiselleştirilmiş öneriler veren bir müzik keşfetme hizmetidir.

Last.fm profilini başlat Pencereyi kapat

Metro Station

Turnede

Resimler

  • 12.553.755
    skroplama
  • 648.298
    dinleyici

Etiketler

Herkesin etiketleri

Daha fazla etiket

Biyografi

Metro Station, 2006’da Los Angeles, California’da kurulan grubu. Ünlerini internet üzerinden tüm dünyaya duyuran ve başarıyı yakalayan en iyi örneklerden biri Metro Station!

Vokal ve gitarda Trace ve Mason, keyboard da Blake ve peküsyonda Anthony ile Metro Station 2006 yılında kuruldu. Grubun tanınması öncelikle MySpace de yakaladığı başarı ile oldu. Metro Station ı ve müziğini beğenen hayranların grubu birbirine önermesi ile Metro Station ın ünü kulaktan kulağa yayıldı. Grup Amerika’daki birçok dergide En İyi Underground Gruplar sıralamasında ilk sıralarda yer aldı. Henüz albümleri çıkmadan onlar tüm dünyada hayran sahibi oldular! İlk olarak Trace ve Mason Hollywood da Disney de yayınlanan ünlü program Hannah Montana nın setinde bir araya geldi. Disney setinde bir araya gelmeleri ise tesadüf değil, çünkü Trace; Hannah Montana yıldızı Miley Cyrus un, Mason ise yine Hanna Montana dan Mitchel Musso nun erkek kardeşi!

Trace ve Mason; birlikte şarkılar yazmaya başladıktan sonra, grup kurma fikrinini onlar gündeme getirdiler. Bir yere ait olmayan ve durağan olmayan gençleriz biz. diyen Mason bu tanımlamadan yola çıkarak gruba Metro Station ismini vermeye karar verdiklerini anlatıyor. Ve gruba bas gitarist ve klavyeci olarak Blake in ve davullar için Anthony nin katılması ile grup son halini alıyor. Akılda kalıcı melodiler, 80 ler etkisi, 2000 lerin ritmleri ve bol enerjili müzikleri ile günümüz gençlerinin aradığı müzik grubu Metro Station ın başarısı büyük plak şirketlerinin ilgisini çekti ve kendi adlarını taşıyan albümleri Metro Station ı SONY MUSIC etiketiyle yayınladılar.

Klipler

Popüler Albümler

Etkinlikler

Etkinlik ekle

Dinleme Trendi

648.298dinleyici toplam
12.553.755skroplama toplam
En yeni dinleyici trendi:

Skroplamaya başla ve dinleme geçmişini kaydet

Last.fm kullanıcıları iTunes, Spotify, Rdio ve diğer müzik oynatıcılarında çaldıkları 200'den fazla müziği skropluyor.

Last.fm profili oluşturun

Pano

Bir görüş bildir. Last.fm'de oturum açın veya üye olun.

Şu Anda Dinleyenler

En Çok Dinleyenler