Yeni Müzikleri Keşfet

Last.fm, çaldığın müziğe göre sana kişiselleştirilmiş öneriler veren bir müzik keşfetme hizmetidir.

Last.fm profilini başlat Pencereyi kapat

The Offspring

Etiketler

Herkesin etiketleri

Daha fazla etiket

Biyografi

The Offspring, vokal ve gitarist Brian «Dexter» Holland ve bassçı Greg Kriesel tarafından «Social Distortion» konserinden ilham alınarak, 1984 yılında kurulan punk ve alternative rock grubudur. 1985 yılında okullarının hademesi olan Noodles (Kevin Wasserman) ana gitarist olarak; davulcu James Lilja ile birlikte gruba katıldı. Ancak daha sonra Lilja, grubun LP albümü çıkmadan önce jinekolog olmak için gruptan ayrıldı. İkinci davulcuları, Ron Welty, kendi adlarını taşıyan albümün çıkışından, Splinter albümünün yapımına kadar grupta yer aldı. Josh Freese’i albümde çalması için kiraladılar ve daha sonra Atom Willard ile tur boyunca birlikte çalması için anlaştılar.

Bugüne kadar 9 stüdyo albümü çıkarttılar bu albümler: ‘The Offspring’ (1989), ‘Ignition’ (1992), ‘Smash’ (1994), ‘Ixnay on the Hombre’ (1997), ‘Americana’ (1998), ‘Conspiracy of One’ (2000) ‘Splinter’ (2003), ‘Greatest Hits’ (2005), ‘Rise And Fall, Rage And Grace’ (2008),’Days Go By’ (2012) dir.

The Offspring aynı zamanda şarkılarının indirilmesine izin veren ilk grup olarak bilinir. «Original Prankster» bu yolda piyasaya sürülen ilk şarkıdır. Grup daha sonrada «Conspiracy of One» albümünün tamamının grubun resmi sitesinden indirilmesine izin vermiştir ve böylece şarkı indirmeye destek verdiklerini vurgulamıştır.

Klipler

Popüler Albümler

Etkinlikler

Etkinlik ekle

Dinleme Trendi

2.640.771dinleyici toplam
108.063.233skroplama toplam
#88 geçen haftanın tablosunda
En yeni dinleyici trendi:

Skroplamaya başla ve dinleme geçmişini kaydet

Last.fm kullanıcıları iTunes, Spotify, Rdio ve diğer müzik oynatıcılarında çaldıkları 200'den fazla müziği skropluyor.

Last.fm profili oluşturun

Pano

Bir görüş bildir. Last.fm'de oturum açın veya üye olun.

Şu Anda Dinleyenler

En Çok Dinleyenler