Yeni Müzikleri Keşfet

Last.fm, çaldığın müziğe göre sana kişiselleştirilmiş öneriler veren bir müzik keşfetme hizmetidir.

Last.fm profilini başlat Pencereyi kapat

The Ting Tings

Resimler

tingtings_
  • 23.821.862
    skroplama
  • 1.358.096
    dinleyici

Etiketler

Herkesin etiketleri

Daha fazla etiket

Biyografi

İngiliz dans-punk grubu. Grubun iki üyesi bulunmaktadır: Katie White (vokal, gitar, bas davul) ve Jules De Martino (davul, gitar, vokal).
TKO grubundan Katie White ve Mojo Pin grubundan Juled De Martino tarafından 2006 senesinde Manchester’da kurulan İngiliz dans-punk grubu The Ting Tings, 2007 yılında yayınladığı «That’s Not My Name» / «Great DJ» adlı iki taraflı single ile müzik dünyasına giriş yaptı. Aynı sene «Fruit Machine» adlı single’ı da piyasaya süren grup, single’ın radyolarda sıkça çalınmasından sonra ismini çevrede duyurmaya başladı.

2007 yılı içinde birçok festivalde sahne alan ve kısa zaman içinde de Columbia Records ile albüm anlaşmasına varan The Ting Tings, 2008 senesinin başında «Great DJ» single’ını bir daha çıkardı. Single ile İngiltere listelerinde 33. sıraya yerleşen ikili, bu single’ı takiben «That’s Not My Name» single’ını da yeniden müzikseverlerin beğenisine sundu.
Bu single ile de İngiltere listelerinde zirveye yerleşmeyi başaran grup, bir diğer single «Shut Up and Let Me Go» ile de aynı listelerde 29 numara oldu. Aynı single ile Billboard Pop 100 listelerinde 37 numara olan grup, 19 Mayıs 2008 tarihinde We Started Nothing adlı ilk albümünü piyasaya sürdü.
We Started Nothing albümüyle İngiltere listelerinde liste başı olmayı başaran The Ting Tings, Billboard 200 listelerinde ise 147. sırada kaldı.

Klipler

Popüler Albümler

Dinleme Trendi

1.358.096dinleyici toplam
23.821.862skroplama toplam
En yeni dinleyici trendi:

Skroplamaya başla ve dinleme geçmişini kaydet

Last.fm kullanıcıları iTunes, Spotify, Rdio ve diğer müzik oynatıcılarında çaldıkları 200'den fazla müziği skropluyor.

Last.fm profili oluşturun

Pano

Bir görüş bildir. Last.fm'de oturum açın veya üye olun.

Şu Anda Dinleyenler

En Çok Dinleyenler